SPOTKANIE PIERWSZYCH ABSOLWENTÓW SZKOŁY W BRNIU!
Dnia 16 czerwca w breńskiej instytucji kultury miało miejsce wyjątkowe spotkanie. Odbyło się ono z okazji Jubileuszu 50-lecia ukończenia przez pierwszych Absolwentów, Państwowego Technikum Rolniczego w Brniu. Jubileusz rozpoczęła Msza św. w Kaplicy w Podborzu, którą odprawił ks. Proboszcz Jan Rybak. Następnie Absolwentów z 1968 roku i przybyłych gości powitał …
