KOLEJNA PRELEKCJA HISTORYCZNA ZA NAMI
Dnia 10 lipca w breńskiej Instytucji Kultury odbyła się druga posiada z cyklu „Powiśle Dąbrowskie – od zaborów do Niepodległości oczami i wspomnieniami mieszkańców”, realizowana przez Stowarzyszenie „Powiśle Dąbrowskie” oraz Centrum Polonii- Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Zadanie współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego. Podczas kolejnego historycznego spotkania odbywającego …
