„JAN BANIA-DZIAŁACZ LUDOWY W NIEPODLEGŁYM PAŃSTWIE”
Dnia 7 sierpnia w Centrum Polonii odbyła się już czwarta posiada z cyklu „Powiśle Dąbrowskie –od zaborów do Niepodległości oczami i wspomnieniami mieszkańców”, realizowana przez Stowarzyszenie „Powiśle Dąbrowskie” oraz Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Zadanie współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego. Na ostatnim już spotkaniu wykład …
