„PAPRYKA W ROLI GŁÓWNEJ” CZYLI KOLEJNE WARSZTATY PLASTYCZNE W CENTRUM POLONII
Dnia 16 stycznia odbyły się warsztaty plastyczne organizowane podczas ferii w Centrum Polonii w Brniu. Królowała oczywiście papryka jako nieodłączny składnik ostrych potraw z okazji przypadającego Dnia Pikantnych Potraw. Uczestnicy zajęć wykonali papryczki chilli, składając papier i poznając japońską sztukę origami. Następnie powstały kartonowe deski do krojenia a po chwili …
