UDANY WERNISAŻ EDMUNDA WILKA
Dnia 23.10.2018 roku w Centrum Polonii mieliśmy zaszczyt zaprezentować wystawę obrazów Pana Edmunda Wilka. Wernisaż rozpoczęła Pani Dyrektor Małgorzata Bułat, która podziękowała artyście i pogratulowała tak wspaniałego talentu. Następnie głos zabrał sam malarz, który opowiedział o historii swojej twórczości i życiu. Goście z dużą ciekawością podziwiali niezwykłe obrazy: piękne maki …
