WERNISAŻ PANI AGNIESZKI BRZYCHCZY
Dnia 5 września w Centrum Polonii odbył się wernisaż malarstwa Pani Agnieszki Brzychczy, który przyciągnął dużą ilość osób. Była to pierwsza wystawa artystki, którą mieliśmy zaszczyt zaprezentować w naszym Ośrodku. Otwarcie wernisażu rozpoczęła Pani Dyrektor Centrum Polonii Małgorzata Bułat, która w kilku słowach opisała Panią Agnieszkę i podziękowała jej, ze …
