𝑹𝒐𝒍𝒏𝒊𝒄𝒚 𝒑𝒐𝒅𝒛𝒊𝒆̨𝒌𝒐𝒘𝒂𝒍𝒊 𝒛𝒂 𝒑𝒍𝒐𝒏𝒚. 𝑾𝒊𝒆𝒍𝒌𝒊𝒆 𝑺́𝒘𝒊𝒆̨𝒕𝒐 𝑷𝒐𝒘𝒊𝒔́𝒍𝒂 𝑫𝒂̨𝒃𝒓𝒐𝒘𝒔𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐 𝒋𝒖𝒛̇ 𝒛𝒂 𝒏𝒂𝒎𝒊!
W niedzielę w zespole dworsko-parkowym w Brniu odbyło się XII Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze. Wszyscy, którzy przybyli do breńskiego parku mogli ciekawie i atrakcyjnie spędzić czas, zapoznać się z ofertą firm, organizacji pozarządowych, instytucji, a także podziwiać dorobek artystyczny oraz kulturalny naszej „Małej Ojczyzny”. Mogli …
