WERNISAŻ JOLANTY KORPANTY
27 listopada w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbył się wernisaż tarnowskiej malarki Pani Jolanty Korpanty. Otwarcie wystawy rozpoczął Dyrektor breńskiej instytucji kultury Pan Stanisław Krawiec, który powitał wszystkich przybyłych. Następnie Pani Justyna Kozdęba powiedziała kilka słów o malarce, która również została poproszona o zabranie …
