KOLĘDNICY W CENTRUM POLONII – OŚRODKU KULTURY, TURYSTYKI I REKREACJI W BRNIU
W ostatnich dniach 2012 roku Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odwiedzili kolędnicy. Grupa przebierańców zaśpiewała kilka kolęd.
W ostatnich dniach 2012 roku Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odwiedzili kolędnicy. Grupa przebierańców zaśpiewała kilka kolęd.
9 stycznia br. Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu był organizatorem powiatowego spotkania opłatkowego. Rozpoczął go Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który powitał wszystkich oraz złożył świąteczno-noworoczne życzenia. Życzenia złożyli również: Przewodnicząca Rady Powiatu Barbara Pobiegło, Posłowie na Sejm RP: Józef Rojek, Robert Wardzała i Jan Ziobro, …
27 grudnia br. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyła się trzecia, tym razem świąteczna edycja „Wieczoru Otwartego Mikrofonu”. Jego uczestnicy wykonywali: kolędy, pastorałki oraz piosenki związane z Bożym Narodzeniem. Zdobywca pierwszego miejsca został wybrany przez publiczność i jest nim Konrad Cieśla.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu składa Państwu najlepsze życzenia. Życzymy Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, a w Nowym Roku natomiast spełnienia wszelkich marzeń, optymizmu i szczęścia.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zimowej galerii zdjęć zabytkowego dworku Konopków oraz otaczającego go parku. Śnieżną scenerią rozpoczynamy cykl zdjęć przedstawiających to miejsce o różnych porach roku.