„MOTO-MUZO-PIKNIK” W BRNIU
29 czerwca w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbył się „MOTO-MUZO-PIKNIK”. Dla uczestników zagrały zespoły muzyczne: „AK-47”, „Nie ma opcji”, „PJK” (Optymalizacja Crew) oraz z układami choreograficznymi zaprezentowała się grupa „Soul DANCE”. Odbył się, także pokaz aut tuningowych oraz ekipy motocyklowej „Stunt Mielec”. Jedną z …
