ZNAMY LAUREATÓW KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO W KATEGORII „LATO”

Zakończyło się już głosowanie w konkursie fotograficznym pn. „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu” na najlepsze zdjęcie zrobione latem.

Laureatem konkursu w kategorii „Lato” został Grzegorz Dorecki. Jego zdjęcie pt. „Mostek” otrzymało największą liczbę polubień na fan page’u Powiatu Dąbrowskiego.

Ponadto organizator Konkursu postanowił przyznać wyróżnienie dla Jacka Czerwonego za zdjęcie pt. „Wstające słońce nad stawem z pochyłym jesionem”.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom konkursu za przesłane zdjęcia
i gratulujemy laureatom!

Osoby nagrodzone zostaną poinformowane przez organizatora konkursu o terminie i miejscu odbioru nagród.

Przypominamy, że konkurs wciąż trwa! Adresowany jest zarówno do fotografów amatorów, jak i profesjonalistów.

Mogą przystąpić do niego osoby od 10 roku życia. Wszystkie zgłoszone na konkurs zdjęcia muszą być wykonane na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu w okresie styczeń – grudzień 2021 rok. Każdy uczestnik może zgłosić w czasie trwania konkursu od 1 do maksymalnie 4 zdjęć prezentujących daną porę roku (tj. maksymalnie szesnaście zdjęć prezentujących wszystkie cztery pory roku), promujących walory tego miejsca lub zdjęć wykonanych w ramach sesji rodzinnych, indywidualnych, narzeczeńskich, ślubnych i stylizowanych.

Należy przesłać je na adres czteryporyroku@powiatdabrowski.pl, według określonych terminów:

  • jesienią do 17 listopada 2021 roku,
  • zimą do 6 grudnia 2021 roku.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w drodze głosowania na fanpage’u Powiatu Dąbrowskiego, w każdym z bloków tematycznych (wiosna, lato, jesień, zima), głosowanie rozpocznie się w momencie zbiorczego zamieszczenia wszystkich prac konkursowych z danej pory roku na fanpage’u (Facebooku) Powiatu Dąbrowskiego.
Zachęcamy do przesyłania zdjęć i udziału w konkursie! Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Więcej na temat konkursu na: https://powiatdabrowski.pl/aktualnosci/trwa-konkurs-fotograficzny-pn-cztery-pory-roku-w-zespole-dworsko-parkowym-w-brniu-10046.html