ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „FAJNA FERAJNA” ZABAWĄ ANDRZEJKOWĄ

Dnia 23 listopada w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, odbyła się Zabawa Andrzejkowa w ramach projektu dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego „Fajna Ferajna” – I edycja 2023.

Naszą zabawę rozpoczęła przywitaniem Pani Małgorzata Bułat Dyrektor Ośrodka, która podziękowała wszystkim za możliwość zrealizowania projektu, za nowe znajomości i przyjaźnie, a także integrację ze środowiskiem osób z niepełnosprawnościami. Głos zabrał również Pan Krzysztof Bryk Wicestarosta Dąbrowski, które na ręce pani dyrektor złożył podziękowania i gratulacje za ten wspaniały projekt i życzył miłych wrażeń i wspaniałej zabawy.

Tego wieczoru mieliśmy przyjemność gościć dzieci i młodzież z terenu powiatu dąbrowskiego oraz podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z kadrą i dyrektorem Panem Przemysławem Śliwą, a także podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrowicy wraz z kadrą i dyrektorem Panią Marią Bielaszką.

Zabawę Andrzejkową poprowadził Pan Robert Frudziński „Balmistrz”, który dzięki swojemu doświadczeniu potrafił wszystkich zachęcić do zabawy, a było mnóstwo atrakcji, zabaw i wróżb, które wywołały dużo radości i uśmiechu. To był niesamowity i bajkowy wieczór.

Składamy również podziękowania na ręce rodziców, którzy przywozili swoje dzieci na zajęcia i warsztaty, w trakcie realizacji projektu.

Było wspaniale i do zobaczenia♥