ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE ZAKOŃCZYŁY SIĘ…

Dnia 30 maja w ramach projektu „Senior w ruchu” dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego w Konkursie Generacja 6.0 V edycja w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyły się ostatnie zajęcia gimnastyczne.

Dobiegły końca zajęcia gimnastyczne, które były prowadzone przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę Monikę Forgiel. Podczas spotkań seniorzy nie tylko uaktywnili wszystkie partie mięśni, ale również poprawili swoje samopoczucie. Mamy nadzieje, że nabyte umiejętności będą nadal kontynuowane w życiu codziennym.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz Pani Monice za przeprowadzenie tych zajęć, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych na „Wieczór Kulturalny”, który odbędzie się  17 czerwca o godz. 17.00 przy słodkim poczęstunku nastąpi podsumowanie i zakończenie projektu.

Informujemy również, że wyjazd  do Krakowa dla osób, które się zapisały na warsztaty jest 15 czerwca o godz. 9. 30 spod Centrum Polonii.