ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE „FAJNA FERAJNA”

W dniu 19 września odbyły się pierwsze z sześciu warsztatów zajęć gimnastycznych. Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego „Fajna Ferajna” – I edycja 2023, zakłada cykl przedsięwzięć skierowanych do dzieci i młodzieży oraz dla uczestników z różnymi niepełnosprawnościami.

Zajęcia gimnastyczne, są prowadzone przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę Panią Monikę Forgiel – która jest również trenerem personalnym i instruktorem pilates. W wolnym czasie poświęca się treningowi siłowemu oraz uczestniczy w zawodach związanych z trójbojem siłowym.

Regularny udział w zajęciach z gimnastyki może nauczyć dzieci, jak prowadzić zdrowy tryb życia i pozostać zaangażowanym w ten sport, gdy dorosną. Gimnastyka pomaga również budować szereg umiejętności motorycznych i koordynacyjnych oraz pomaga w rozwijaniu poczucia świadomości ciała. Dzieci z wielkim zaangażowaniem podeszły do zajęć, co doceniła sama Pani Monika.

Dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie „zajęcia gimnastyczne”  22 września (tj. piątek) o godz. 15.00

Zapraszamy 😊😊😊