ZA NAMI KOLEJNE ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE „FAJNA FERAJNA”

W dniu 22 września w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyły się drugie z sześciu warsztatów zajęć gimnastycznych. Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego „Fajna Ferajna” – I edycja 2023, zakłada cykl przedsięwzięć skierowanych do dzieci i młodzieży oraz dla uczestników z różnymi niepełnosprawnościami.

Zajęcia gimnastyczne, są prowadzone przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę Panią Monikę Forgiel, która to profesjonalnie przygotowuje zestawy ćwiczeń dostosowane to kategorii wiekowej dzieci.

Gimnastyka – są to ćwiczenia ruchowe, ich podstawowym zadaniem jest dbanie o prawidłową postawę naszego ciała i prawidłowy rozwój ciała człowieka. Pamiętajmy, że dzięki gimnastyce rozwijamy zarówno układ ruchowy, jak i nerwowy, a więc siłę, koordynację, gibkość, szybkość i wytrzymałość naszego organizmu.

Dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, „Warsztaty z arteterapii” 28 września (tj. czwartek) o godz. 15.00, które prowadzi Pani Agnieszka Kiwior, właścicielka firmy „Kamelia” – dekoracje okolicznościowe.

Zapraszamy!!