ZA NAMI KOLEJNE ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE „FAJNA FERAJNA”

W dniu 19 października w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyły się czwarte z sześciu warsztatów zajęć gimnastycznych. Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego „Fajna Ferajna” – I edycja 2023, zakłada cykl przedsięwzięć skierowanych do dzieci i młodzieży oraz dla uczestników z różnymi niepełnosprawnościami.

Cały cykl zajęć gimnastycznych jest prowadzony przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę Panią Monikę Forgiel, która profesjonalnie przygotowuje zestawy ćwiczeń dostosowane do kategorii wiekowej dzieci oraz ich umiejętności.

Gimnastyka jest jednym z najbardziej wszechstronnych programów ćwiczeń z perspektywami na dalsze życie dzieci, obejmujących siłę, elastyczność, szybkość, równowagę, koordynację, siłę i dyscyplinę. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni, że zajęcia gimnastyczne cieszą się takim powodzeniem, kolejne zajęcia z Panią Moniką odbędą się 6 listopada.

 A już dziś zapraszamy na Warsztaty z arteterapii – florystyka 26 października  (tj. czwartek) o godz. 15.00, które prowadzi Pani Agnieszka Kiwior, właścicielka firmy „Kamelia” – dekoracje okolicznościowe.

Zapraszamy!!