TRZECI TRENING PIŁKI NOŻNEJ – „SPORT NA START”

Dnia 31 października w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbył się trzeci z pięciu treningów piłki nożnej, w ramach projektu dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego „Sport na Start” – II edycja, 2023 który jest skierowany dla dzieci i młodzieży.

Cały cykl treningów prowadzi nauczyciel/trener Pan Mirosław Panek, który posiada kwalifikacje i doświadczenie do pracy z dziećmi i młodzieżą, dlatego zarówno rozgrzewki, jak i same treningi dostosowane są do wieku i umiejętności naszych uczestników projektu.

Rozpoczęcie przygody z piłką nożną to dla młodego zawodnika coś więcej niż zajęcia wychowania fizycznego. Jest to emocjonująca przygoda, ale także istotny moment w kształtowaniu umiejętności motorycznych i zdrowych nawyków. Dobrze zaplanowany program treningowy zapewni piłkarzowi wszechstronne podstawy. Będzie mógł je wykorzystać do dalszego rozwoju i szlifowania umiejętności, takich jak np. szybkość reakcji, czy prowadzenie piłki prawą i lewą nogą, które pozwolą mu zbudować przyszłość sportową.

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejny trening piłki nożnej dnia 3 listopada, godz. 15.00