ŚWIĘTO KOBIET….

W niedzielne popołudnie 10 marca br. w Centrum Polonii Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie otwarła Małgorzata Bułat Dyrektor Ośrodka i przywitała wszystkich przybyłych gości, a także złożyła życzenia wszystkim Paniom. Na tę okoliczność również życzenia złożyli na ręce Dyrektora Małgorzaty Bułat, Pan Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski, Pan Krzysztof Bryk Wicestarosta Dąbrowski oraz Pan Witold Morawiec Wójt Gminy Olesno. A w piątek z tej okazji życzenia również złożyli Pan Józef Gawron Wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz Pan Sebastian Kądzielawa Radny Powiatu Dąbrowskiego.

Tegoroczne Święto Kobiet umilił nam występ iluzjonistyczny wykonany przez Pana Piotra Denisiuka, który był Finalistą programu Mam Talent oraz Laureatem I miejsca w konkursie iluzjonistów w Polsce w 2023 r., oraz II miejsca w konkursie iluzjonistów w Stanach Zjednoczonych w 2023 r. Ten światowej sławy artysta przeniósł nas w wyjątkowy świat iluzji budując przy tym miłe relacje z publicznością. Występ dostarczył widowni dużo śmiechu i pozytywnej energii, a to był nasz zamysł, aby choć na chwilę zatrzymać się w tym codziennym biegu i poczuć się magicznie oraz beztrosko.

Wszystkie Panie utrzymały słodkie i praktyczne upominki ufundowane Przez Centrum Polonii, Pana Józefa Gawrona Wicemarszałka i Pana Sebastiana Kądzielawe Radnego Powiatu Dąbrowskiego.

Tradycyjnie nie zabrakło z nami w tym dniu Pana Adama Tarnowskiego z małżonką i pysznymi miodami, z którymi współpracujemy i możemy na nich liczyć w każdych okolicznościach.

Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Pracowników Centrum Polonii.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za obecność i mamy nadzieję, że występ dostarczył niezapomnianych wrażeń♥