SPOTKANIE Z KOSMETYCZKĄ

Dnia 27 marca w ramach projektu „Senior w ruchu” dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego w Konkursie Generacja 6.0 V edycja w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyło się pierwsze spotkanie z kosmetyczką, które przeprowadziła Pani Anita Podpłomyk, właścicielka salonu „Glamour” z Dąbrowy Tarnowskiej wraz ze swoim pracownikiem Panią Sylwią Trelą.

Tematem przewodnim spotkania była pielęgnacja skóry dojrzałej, która jest niezbędnym elementem poprzedzającym wykonanie makijażu. Podczas zajęć Panie dowiedziały się jak należy pielęgnować skórę dojrzałą, jak wykonywać podstawowe zabiegi pielęgnacyjne oraz jak poprawnie wykonywać automasaż twarzy i dekoltu. Bardzo ważnym tematem były też zasady i sposoby dbania o skórę w warunkach domowych, oraz jakie znaczenie ma dokładne oczyszczenie i dobór odpowiedniego rodzaju kremu do cery. Na spotkaniu uczestniczkom została przekazana profesjonalna wiedza oraz praktyczne wskazówki, które pomogą Paniom zadbać o swój wygląd i samopoczucie.

Zapraszamy na kolejne warsztaty z makijażystką już 30 marca godz. 14.00 podczas, których zostaną pokazane podstawowe techniki makijażu i doboru kosmetyków.

Dziękujemy Paniom z Salonu „Glomour” za rzetelne i fachowe przeprowadzenie zajęć. Liczymy na dalszą owocną współpracę.