ROZPOCZĘCIE PROJEKTU Z KOBIETAMI PATRIOTKAMI – „KOBIETY SIŁĄ”

W dniu 10 kwietnia w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu rozpoczął się projekt pn. „Kobiety siłą” dofinansowany przez Fundację Totalizator Sportowy „ Z Kobietami Patriotkami” – II edycja. Projekt zakłada cykl przedsięwzięć skierowanych dla Pań w różnym wieku i statusie społecznym, a głównym jego celem jest inspirowanie kobiet z lokalnej społeczności, wzmocnienie drzemiącej w nich siły i odkrywanie potencjału. Cel ten zostanie osiągnięty dzięki organizacji 4 warsztatów florystycznych, 2 zajęć gimnastycznych oraz Wieczoru Patriotycznego połączonego z koncertem i prelekcja nt. Stefani Łąckiej.

Jako pierwsze odbyły się warsztaty, które prowadzi Pani Agnieszka Kiwior, właścicielka firmy „Kamelia” – dekoracje okolicznościowe. Podczas trwania warsztatów Panie wykonywały „Flowerbox w kopertowym pudełeczku” z żywych kwiatów, w którym miłym dodatkiem od Pani Agnieszki była ozdoba w postaci słodkości. Kwiaty w takim „wazonie”, to doskonały pomysł na wiosenną dekorację, która będzie pasować do każdego wnętrza w domu, a także może być miłym prezentem. Uczestniczki warsztatów działały według własnej koncepcji dzięki temu powstały piękne i niepowtarzalne wiosenne flowerboxy.

Dziękujemy za super atmosferę i kreatywną pracę oraz zapraszamy na kolejne warsztaty florystyczne, dnia 17 kwietnia (środa), o godz. 14.00.

DO ZOBACZENIA♥