ROZGRYWKI SPORTOWE – „FAJNA FERAJNA”

Dnia 5 października w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyły się rozgrywki sportowe, w ramach projektu dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego „Fajna Ferajna” – I edycja 2023, który zakłada cykl przedsięwzięć skierowanych do dzieci i młodzieży oraz dla uczestników z różnymi niepełnosprawnościami.

Rozgrywki sportowe otwarła Pani Małgorzata Bułat Dyrektor Ośrodka,  która przywitała wszystkich przybyłych uczestników turnieju i życzyła im powodzenia w rozgrywkach.

Spotkanie przeprowadził nauczyciel/trener Pan Mirosław Panek, który posiada kwalifikacje i doświadczenie do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Rozgrywki były przeprowadzone w dwóch dyscyplinach sportowych: piłka nożna (strzały na bramkę) oraz drużynowy mecz w siatkówkę. Początek zawodów rozpoczął się od części teoretycznej, w której trener wytłumaczył zasady gry, a następnie zostały stworzone trzy drużyny, które rywalizowały w sposób koleżeński. Po zakończonych rozgrywkach, nastąpiło wręczanie nagród oraz gratulacji z rąk Pana Krzysztofa Bryka Wicestarosty Dąbrowskiego oraz Pani Małgorzaty Bułat Dyrektor Ośrodka, którzy wręczyli nagrody zwycięzcom. Została również przygotowana nagroda specjalna dla najbardziej aktywnych uczestników projektu.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W ROZGRYWKACH.

Już dziś zapraszamy na zabawę w podchody dnia 9 października (poniedziałek), o godz. 15.00, również do zdobycia będą medale i puchary.

Do zobaczenia ♥