PODSUMOWANIE WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH ORAZ ZRĘCZNOŚCIOWYCH

W dniu 22 czerwca w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, odbyły się ostatnie warsztaty fotograficzne oraz zręcznościowe pn. „Zręczne ręce” w ramach projektu „Skrzydła dla Seniora” dofinansowanego ze środków Fundacji BGK w Konkursie Generacja 6.0

Na warsztatach fotograficznych, które przeprowadził Konrad Wójcik – fotograf podsumowano wszystkie zdobyte umiejętności i wiedzę korzystania z aparatów fotograficznych oraz smartfonów zarówno w plenerze jak i w obiektach zamkniętych. Zdjęcia które zostały wykonane w plenerze zostaną zaprezentowane na wystawie, która odbędzie się podczas koncertu akordeonowego w sobotę 26 czerwca 2021 r.

Na warsztatach zręcznościowych pn. „Zręczne ręce”, które przeprowadziła Anna Śliwińska artystka – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, uczestnicy uczyli się techniki makramy, która jest sztuką wiązania sznurków, bez użycia igieł, drutów lub szydełka. Na ostatnich warsztatach Seniorzy mogli się pochwalić czego się nauczyli i jakie prace wykonali wykorzystując swoją fantazję i kreatywność.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach, zapraszamy chętnych na wyjazd do Biura Wystaw Artystycznych do Tarnowa w dniu 25 czerwca oraz na koncert akordeonowy w sobotę 26 czerwca.

Po koncercie zaplanowano słodki poczęstunek.