PIKNIK RODZINNY W CENTRUM POLONII

W dniu 21 sierpnia na terenie zespołu dworsko-parkowego, odbył się Piknik Rodzinny, zorganizowany przez Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu.

Gości powitała Pani Dyrektor Małgorzata Bułat i podziękowała za liczne przybycie. Gorące podziękowania popłynęły w stronę osób i firm, które wystawiły swoje stoiska zarówno gastronomiczne, spożywcze, owocowo-warzywne, profilaktyczne, jak i rękodzielnicze oraz dla Pań z Kół Gospodyń Wiejskich ze Swarzowa oraz Zalipia, na które zawsze można liczyć i wspierają przedsięwzięcia organizowane przez Centrum Polonii. Podziękowania skierowała również do Strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z Olesna, Dąbrówek Breńskich i Pilczy Żelichowskiej którzy zadbali o kwestie porządkowe. Wyrazy uznania i podziękowania otrzymała także firma WRH MUSIC PROJECT, która zadbała o nagłośnienie, oświetlenie oraz animacje dla dzieci oraz Pan Mirek Panek Prezes Gminnego Zrzeszenia LZS Olesno, który zapewnił aktywne spędzanie czasu dzieciom i młodzieży podczas Pikniku poprzez rozgrywki sportowe zarówno grupowe jak i indywidualne. Podczas Pikniku dyrektor Centrum Polonii kilkukrotnie imiennie dziękowała wielu osobom, które osobiście włączyły się i zaangażowały w realizację tego przedsięwzięcia, przez co było dopracowane w najmniejszym szczególe.

Głównym celem Pikniku Rodzinnego była integracja rodzin i mieszkańców z powiatu dąbrowskiego i nie tylko…oraz miłe spędzenie czasu przy dobrej muzyce, którą podczas zabawy tanecznej zapewnił zespół ALVARO.

IMPREZA BYŁA PRZEDNIA DZIĘKI PAŃSTWU ZA CO WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

I DO ZOBACZENIA NA KOLEJNEJ….