OTWARCIE SEZONU W CENTRUM POLONII

Już od najbliższej niedzieli – 28 czerwca!

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca pełnego zieleni, spokoju i relaksu.

☕ Aromatyczna kawa

🍰 Domowe ciasta

🥟 Pierogi

🍦 Pyszne lody

🚶 Spacery po malowniczym parku

🌳 Chwile odpoczynku w pięknym otoczeniu

🚲 Wypożycz rower i odkrywaj uroki parku oraz okolicznych tras w aktywny sposób!

Przyjdź z rodziną i znajomymi, usiądź przy kawie, delektuj się smakiem domowych przysmaków i ciesz się wyjątkową atmosferą.

📍 Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu

Smak, relaks i natura w jednym miejscu!