OSTATNIE WARSZTATY Z FLORYSTYKI – „FAJNA FERAJNA”

W dniu 26 października odbyły się ostatnie warsztaty z arteterapii (florystyka) w ramach projektu dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego „Fajna Ferajna” – I edycja 2023, który zakładał różnego rodzaju przedsięwzięcia skierowane do dzieci i młodzieży oraz dla uczestników z różnymi niepełnosprawnościami.

Cały cykl warsztatów florystycznych przeprowadziła Pani Agnieszka Kiwior, właścicielka firmy „Kamelia” – dekoracje okolicznościowe. We florystyce należy pamiętać, że jedną z ważniejszych umiejętności jest niekonwencjonalne podejście do tworzenia.

Na ostatnich zajęciach uczestnicy wykonywali „drzewko jesienne”, które może posłużyć jako ozdoba wnętrza domu. Dzieci były bardzo zaangażowane, wykazały się pomysłowością i fantazją, dzięki temu powstały niepowtarzalne drzewka.  

Wszystkie zajęcia były bardzo urozmaicone, dzieci i młodzież wykonywali m.in. dynie flower box, jesienny wianek, flower box z balonem i żywych kwiatów, kompozycje z suszonych kwiatów. Uczestnicy byli bardzo dociekliwi i wszystkie zadania chcieli wykonać jak najlepiej, mimo, że korzystali z tego samego materiału to powstałe prace były zawsze różnorodne. Było wspaniale, mimo, że warsztaty florystyczne dobiegły końca, to wykonane prace będą wszystkim przypominać, chwile które razem spędziliśmy i dostarczały nam wielu wrażeń, wzruszeń, uśmiechów i dobrej zabawy, dlatego serdecznie dziękujemy dzieciom za tak liczne uczestnictwo i rodzicom, którzy zawsze przywozili swoje pociechy.

Składamy również gorące podziękowania na ręce Pani Agnieszki Kiwior za przeprowadzenie barwnych, ciekawych i wyjątkowych warsztatów. Każde były przemyślane i dopracowane w najmniejszym szczególe, w dodatku zawsze z uśmiechem i profesjonalizmem przeprowadzone, a frekwencja świadczyła że wszystkim się podobały.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne zajęcia z muzykoterapii, dnia 30 października tj. (poniedziałek), o godz. 15.00.

DO ZOBACZENIA!!