OSTATNIE WARSZTATY FLORYSTYCZNE

Dnia 27 kwietnia w ramach projektu „Senior w ruchu” dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego w Konkursie Generacja 6.0 V edycja w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyły się drugie i ostatnie warsztaty florystyczne, które przeprowadziła Pani Agnieszka Kiwior właścicielka firmy „Kamelia” – dekoracje okolicznościowe.

Warsztaty te również, składały się z dwóch części: teoretycznej na której Panie dowiedziały się o tradycji i zwyczajach związanych z wiankami oraz praktycznej na której osobiście wykonały wianki według własnego pomysłu. Podczas warsztatów Uczestniczki wykazały się zręcznością manualną, pobudziły swoją kreatywność i fantazję, a także miło spędziły czas w swoim gronie, w otoczeniu kwiatów, dekoracji oraz akcesoriów niezbędnych do stworzenia własnych i niepowtarzalnych kompozycji.

Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce ze przeprowadzenie wspaniałych i niepowtarzalnych warsztatów, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy również wszystkim aktywnym Paniom za udział w nich i zapraszamy na kolejne 9 maja o godz. 10 na ikonopisanie.