LAUREACI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO NAGRODZENI

Dziś w zespole dworsko-parkowym w Brniu, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek wręczył nagrody laureatom konkursu fotograficznego. Miejsce to nie było przypadkowe, bo to właśnie breński park wiosenną porą uwiecznili na swoich fotografiach.

Nagrodę za I miejsce w konkursie „Cztery pory roku w zespole dworsko-parkowym w Brniu” w kategorii „Wiosna” otrzymał Grzegorz Dorecki. Jego zdjęcia pt. „Park na tle wiosennych pól” oraz „Początek wiosny w parku breńskim”, które były zrobione dronem, otrzymały największą liczbę polubień na fan page’u Powiatu Dąbrowskiego.

Ponadto, nagrodę za przyznane wyróżnienie otrzymała Sylwia Bielaszka za zdjęcie „Widok na most w Brniu, a obok pływający łabędź”.

Nagrody oraz dyplomy zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Upominki dla zwycięzców przekazało także Centrum Polonii-Ośrodek Kultury, turystyki i Rekreacji w Brniu.

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz zachęcamy do dalszego udziału w konkursie
i przesyłania zdjęć breńskiego parku w kategorii „Lato”!

Przypominamy, że konkurs wciąż trwa! Adresowany jest zarówno do fotografów amatorów, jak i profesjonalistów.

Mogą przystąpić do niego osoby od 10 roku życia. Wszystkie zgłoszone na konkurs zdjęcia muszą być wykonane na terenie zespołu dworsko-parkowego w Brniu w okresie styczeń – grudzień 2021 rok. Każdy uczestnik może zgłosić w czasie trwania konkursu od 1 do maksymalnie 4 zdjęć prezentujących daną porę roku (tj. maksymalnie szesnaście zdjęć prezentujących wszystkie cztery pory roku), promujących walory tego miejsca lub zdjęć wykonanych w ramach sesji rodzinnych, indywidualnych, narzeczeńskich, ślubnych i stylizowanych.

Należy przesłać je na adres czteryporyroku@powiatdabrowski.pl, według określonych terminów:

  • latem do 13 września 2021 roku,
  • jesienią do 17 listopada 2021 roku,
  • zimą do 6 grudnia 2021 roku.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w drodze głosowania na fanpage’u Powiatu Dąbrowskiego, w każdym z bloków tematycznych (wiosna, lato, jesień, zima), głosowanie rozpocznie się w momencie zbiorczego zamieszczenia wszystkich prac konkursowych z danej pory roku na fanpage’u (Facebooku) Powiatu Dąbrowskiego.
Zachęcamy do przesyłania zdjęć i udziału w konkursie! Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Więcej na temat konkursu na: https://powiatdabrowski.pl/aktualnosci/trwa-konkurs-fotograficzny-pn-cztery-pory-roku-w-zespole-dworsko-parkowym-w-brniu-10046.html

https://powiatdabrowski.pl/aktualnosci/laureaci-konkursu-fotograficznego-nagrodzeni.html