KONCERT ZESPOŁU AKORDEONOWEGO 

W dniu 26 czerwca w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu, odbył się koncert akordeonowy w ramach projektu „Skrzydła dla Seniora” dofinansowanego ze środków Fundacji BGK w Konkursie Generacja 6.0 Koncert został zorganizowany na zakończenie projektu.

Głównym wykonawcą był Lukas Gogol zwycięzca X edycji programu „Mam talent” w 2017 roku. Swoją przygodę z akordeonem zaczął w 2009 roku. Lukas pomimo swojego młodego wieku ma już na koncie wiele koncertów za granicą między innymi w: Anglii, Belgii, Niemczech, Ukrainie, Czechach, oprócz tego koncertuje również w całej Polsce, gościł na takich scenach jak: Opera Leśna w Sopocie, Hala Stulecia we Wrocławiu jak i wielu filharmoniach. Towarzyszyli mu dwaj inni młodzi wykonawcy: Patryk Kuzdrowski i Tomasz Wach.

Po koncercie goście mogli obejrzeć wystawę zdjęć, które zostały wykonane podczas warsztatów fotograficznych w plenerze. Również w ramach projektu dla uczestników koncertu został przygotowany słodki poczęstunek.

Dziękujemy członkom Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Dąbrowy Tarnowskiej oraz wszystkim osobom, dzięki którym mogliśmy zrealizować w/w projekt.