JESIENNY WIANEK – „FAJNA FERAJNA”

W dniu 28 września odbyły się trzecie z pięciu warsztatów arteterapii. Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego „Fajna Ferajna” – I edycja 2023, zakłada cykl przedsięwzięć skierowanych do dzieci i młodzieży oraz dla uczestników z różnymi niepełnosprawnościami.

Tradycyjnie na wstępie Małgorzata Bułat Dyrektor Ośrodka przywitała wszystkich przybyłych na warsztaty, a nowym uczestnikom przybliżyła główną idee projektu i zachęciła do udziału w nim. Warsztaty prowadzi Pani Agnieszka Kiwior, właścicielka firmy „Kamelia” – dekoracje okolicznościowe.

Podczas trwania warsztatów dzieci wykonywały wianki jesienne, do których stworzenia otrzymały wszystkie niezbędne elementy i ozdoby oraz pomoc Pani Agnieszki i jej asystentki Pani Julii, dzięki temu powstały piękne, kolorowe i niepowtarzalne dzieła jesienne, które mogła być ozdobą na drzwi, ale również mogą stanowić piękną aranżacje wewnątrz domu.

Dziękujemy za super atmosferę i kreatywną pracę oraz zapraszamy na kolejne warsztaty z arteterapii – florystyka, dnia. 3 października (tj. wtorek) o godz. 15.00

DO ZOBACZENIA!!♥