JESIENNY FLOWERBOX W DYNI – „FAJNA FERAJNA”


W dniu 3 października odbyły się czwarte z pięciu warsztatów arteterapii. Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego „Fajna Ferajna” – I edycja 2023, zakłada cykl przedsięwzięć skierowanych do dzieci i młodzieży oraz dla uczestników z różnymi niepełnosprawnościami.
Tradycyjnie na wstępie Małgorzata Bułat Dyrektor Ośrodka przywitała wszystkich przybyłych na warsztaty, a nowym uczestnikom przybliżyła główną idee projektu i zachęciła do udziału w nim. Warsztaty prowadzi Pani Agnieszka Kiwior, właścicielka firmy „Kamelia” – dekoracje okolicznościowe.
Podczas trwania warsztatów dzieci wykonywały „Flowerbox w dyni”.
Kwiaty w wazonie zrobionym z dyni to doskonały pomysł na jesienną dekorację. Jest bardzo oryginalna i pasuje praktycznie do każdego wnętrza.
Uczestnicy warsztatów działali według własnej koncepcji dzięki temu powstały piękne i niepowtarzalne jesienne flowerboxy.
Dziękujemy za super atmosferę i kreatywną pracę oraz zapraszamy na kolejne spotkanie, tym razem na rozgrywki sportowe w których będą do zdobycia nagrody!!! Już jutro tj. 5 października, o godz. 15.00!!!
DO ZOBACZENIA!!