FOTOREPORTAŻ Z KOLEJNEJ IMPREZKI W PODZIEMU

Tak, jak zapowiadaliśmy, w ostatnią sobotę miesiąca, 29 maja odbyła się w piwnicach Centrum Polonii w Brniu kolejna IMPREZKA W PODZIEMIU – dyskoteka połączona z karaoke oraz wyborem MISS, która będzie mogła wziąć udział w wyborach MISS POWIŚLA DĄBROWSKIEGO 31 grudnia 2010 roku w czasie Drugiego Breńskiego Charytatywnego Balu Sylwestrowego, organizowanego przez Centrum Polonii. Na Miss czeka nagroda – urlop na Karaibach – na Jamajce, Bahama, Arubie lub Curacao.

Przede wszystkim sam przebieg tej imprezy dla młodzieży dąbrowskiej oraz frekwencja udowodniły, iż wątpliwości jednego z radnych powiatowych co do zasadności organizowania tego typu dyskotek przez Centrum Polonii (instytucję kultury Powiatu Dąbrowskiego), po raz kolejny okazały się nieuzasadnione.

W tym miejscu wypada podkreślić, iż dotychczas na terenie powiatu funkcjonowała zaledwie jedna dyskoteka dla młodzieży (w Dąbrowie Tarnowskiej). Oferta Centrum Polonii w Brniu na pewno więc wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodzieży z Powiśla Dąbrowskiego.