FINAŁ PROJEKTU „AKTYWNY SENIOR XXI WIEKU”

Dnia 26 czerwca w ramach projektu „Aktywny Senior XXI wieku”dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego w Konkursie Generacja 6.0 IV edycja w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystykii Rekreacji w Brniu, został zorganizowany Wieczór Kulturalny na zakończenie projektu.

Artystką wieczoru była Paulina Ignac uczestniczka XII edycji The Voice of Poland oraz wielu innych ogólnopolskich konkursów i festiwali. Jak sama mówi: „muzyka jest z nią od najmłodszych lat”. Wokalnie zaczęła się doszkalać w Pałacu Młodzieży w Tarnowie, pod opieką nauczycielki i przyjaciółki Małgorzaty Boruch. W tym roku wybija 7 rok odkąd uczęszcza tam na zajęcia.Muzyka nie tylko jest jej hobby, czy pracą, ale także ucieczką od codzienności.Oprócz wokalu, dużą część życia zajmuje jej także pisanie swoich własnych tekstów, uwielbia czytać i tworzyć swoją własną poezję do szuflady…

W ramach projektu dla uczestników Wieczoru Kulturalnego został przygotowany również poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim Seniorom za aktywne uczestnictwo we wszystkich realizowanych przedsięwzięciach, bo dzięki Wam udało nam się zrealizować projekt „Aktywny Senior XXI wieku”.