DRUGIE WARSZTATY Z ARTETERAPII

W dniu 14 września odbyły się drugie z pięciu warsztatów arteterapii. Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. im. J.K Steczkowskiego „Fajna Ferajna” – I edycja 2023, zakłada cykl przedsięwzięć skierowanych do dzieci i młodzieży oraz dla uczestników z różnymi niepełnosprawnościami.

Na wstępie Małgorzata Bułat Dyrektor Ośrodka przywitała wszystkich przybyłych na warsztaty, a nowym uczestnikom przybliżyła główna idee projektu i zachęciła do udziału w nim. Warsztaty prowadzi Pani Agnieszka Kiwior, właścicielka firmy „Kamelia” – dekoracje okolicznościowe. Dzisiejsze warsztaty polegały na skomponowaniu własnej ozdoby z suszonych kwiatów i roślinności, a także kolorowych dodatków. Taka ozdoba przez długi czas będzie upiększać wnętrze domu. Susz stał się bardzo modny, choćby właśnie ze względu na jego trwałość. Podczas warsztatów uczestnicy wykazali się zręcznością manualną, kreatywnością i nietuzinkową pomysłowością, która pomogła stworzyć własną i niepowtarzalną kompozycję.

Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce za przeprowadzenie kolejnych wspaniałych i kolorowych warsztatów, na których również mieliśmy przyjemność gościć podopiecznych z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z opiekunami oraz Dyrektorem Panem Przemysławem Śliwą. Dziękujemy za udział i współpracę.

Zapraszamy dzieci i młodzież na kolejne zajęcia – tym razem będą to zajęcia gimnastyczne przeprowadzone przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę Monikę Forgiel w dniu 19 września o godz. 15.00.