„ZDROWO, SMACZNIE, DIETETYCZNIE”

Dnia 20 kwietnia w ramach projektu „Aktywny Senior XXI wieku” dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego w Konkursie Generacja 6.0 IV edycja w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbył się wykład pn. ”Zdrowo, smacznie, dietetycznie”, który wyłożył Michał Tkacz z Krakowa. Prywatnie prowadzi studio treningowe „Pracownia Ruchu w Krakowie”, gdzie jest trenerem przygotowania motorycznego, terapeutą ruchowym i trenerem personalnym. Spełnia się również w roli szkoleniowca na kursach i konferencjach dla trenerów. Współpracuje również z zawodowymi sportowcami (m.in. piłka nożna, koszykówka, szermierka, lekkoatletyka, narciarstwo, boks), amatorami sportu, jak i osobami, które chcą poprawić swoje parametry. Pomaga ludziom realizować cele treningowo-żywieniowe, zarówno sportowe, jak i związane z kompozycją składu ciała.

Przygotowana przez szkoleniowca prezentacja poruszyła najważniejsze zagadnienia związane z odżywianiem i zdrowym stylem życia oraz poszerzyła i usystematyzowała wiedzę Seniorów na temat prawidłowego odżywiania i zdrowych nawyków. Uczestnicy wykładu weryfikowali również błędne przekonania i powielane mity żywnościowe na temat różnych diet.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne spotkanie – zajęcia z fizjoterapeutą już 25 kwietnia o godz. 14.00.