„ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU”

Dnia 2 marca w ramach projektu „Aktywny Senior XXI wieku” dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego w Konkursie Generacja 6.0 IV edycja w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyło się spotkanie z trenerem motywacji pt. „Zakochaj się w życiu”.

Spotkanie poprowadził Arkadiusz Ostręga, który skupia się na promowaniu zdrowego stylu życia. Specjalizuje się w budowaniu nawyków w obszarach: aktywność fizyczna, rytm biologiczny, sen, oddychanie, odżywianie, równowaga psychofizyczna, produktywność. Pracuje dla wielu firm, szkół oraz sportowców. Tworzy materiały edukacyjne do branżowych czasopism o tematyce zdrowia. Amatorsko uprawia triathlon i trening funkcjonalny, natomiast w przeszłości trenował karate, gdzie zdobył tytuł Mistrza Polski, Norwegii oraz v-ce Mistrza Europy.

Zajęcia, które poprowadził miały charakter motywacyjno-rozwojowy. Poruszono w nich aspekty: jak odnaleźć i zrozumieć siebie na tle zachodzących zmian w życiu, na jakie elementy zwracać uwagę, aby czuć się bezpiecznie i mieć komfort psychiczny oraz jak pracować nad pozytywnym patrzeniem na świat, co powinno znaleźć odzwierciedlenie w jakości naszego życia.

Dziękujemy za udział w spotkaniu i zapraszamy na kolejne zajęcia 3 marca na kurs szycia maszynowego.