„COŚ DLA CIAŁA”… OSTATNI WYKŁAD

Dnia 21 marca w ramach projektu „Aktywny Senior XXI wieku” dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego w Konkursie Generacja 6.0 IV edycja w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyło się ostatnie spotkanie z kosmetologiem, które składało się z dwóch części: wykładu pt. „Coś dla ciała” oraz części praktycznej, gdzie uczestniczki mogły skorzystać z zabiegu odświeżenia cery twarzy.

Podczas warsztatów Seniorki dowiedziały się jak wykonywać podstawowe zabiegi oraz masaż twarzy, jak dbać o skórę w warunkach domowych używając przy tym naturalnych produktów. Pani Natalia prowadząca wykład to wykwalifikowana kosmetolog, która pracuje w Salonie Kosmetycznym Eden w Dąbrowie Tarnowskiej i korzystając z doświadczenia przekazała kilka porad jak dbać i odżywiać skórę twarzy, aby zawsze wyglądała pięknie, zwróciła także uwagę jak ważne jest dokładne oczyszczanie skóry, zaleciła również masaż twarzy, który pobudza pracę mięśni i poprawia krążenie.

Warsztaty z kosmetologiem cieszyły się dużym zainteresowaniem, a Panie były zadowolone z zabiegów.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne spotkanie – zajęcia z fizjoterapeutą, 23 marca o godz. 14.00. Zapraszamy!!!