Wydarzenia z Polski

WSPÓLNIE PRZEZ HISTORIĘ REGIONU

(0 komentarzy)

Dnia 17 lipca w breńskiej Instytucji Kultury odbyła się trzecia posiada z cyklu „Powiśle Dąbrowskie – od zaborów do Niepodległości oczami i wspomnieniami mieszkańców”, realizowana przez Stowarzyszenie „Powiśle Dąbrowskie” oraz Centrum Polonii- Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Zadanie współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego.

Na kolejnym z cyklu spotkaniu mogliśmy usłyszeć wykład historyka dr Andrzeja Skowrona  pt.: „Feliks Konopka - poeta i malarz”. Po zaserwowanej dawce wiedzy o naszym regionie uczestnicy spotkania mogli się wykazać w konkursie historycznym gdzie otrzymywali nagrody rzeczowe za każdą poprawną odpowiedź.  W duchu patriotyzmu odbyło się wspólne biesiadowanie, całe spotkanie zakończył poczęstunek z grilla.

Jesteśmy zadowoleni, że zaproponowana przez „Powiśle Dąbrowskie” oraz Centrum Polonii forma spędzenia czasu cieszy się takim szerokim zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy 7 sierpnia już na ostatnią z posiad.

tl_files/centrum_polonii/galeria/2018/WSPOLNIE PRZEZ HISTORIE REGIONU/IMG_1146 (Copy).JPG

tl_files/centrum_polonii/galeria/2018/WSPOLNIE PRZEZ HISTORIE REGIONU/IMG_1168 (Copy).JPG

tl_files/centrum_polonii/galeria/2018/WSPOLNIE PRZEZ HISTORIE REGIONU/IMG_1175 (Copy).JPG

tl_files/centrum_polonii/galeria/2018/WSPOLNIE PRZEZ HISTORIE REGIONU/IMG_1189 (Copy).JPG

tl_files/centrum_polonii/galeria/2018/WSPOLNIE PRZEZ HISTORIE REGIONU/IMG_1186 (Copy).JPG

tl_files/centrum_polonii/galeria/2018/KOLEJNA PRELEKCJA HISTORYCZNA ZA NAMI/Logo-Malopolska-V-RGB.pngtl_files/centrum_polonii/galeria/2018/KOLEJNA PRELEKCJA HISTORYCZNA ZA NAMI/powisle-dabrowskiwe-logo.jpgtl_files/centrum_polonii/galeria/2018/KOLEJNA PRELEKCJA HISTORYCZNA ZA NAMI/3 (2).jpg logooooooooooooooo.jpg

Wróć Do góry