Wydarzenia z Polski

KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET W BRNIU

(0 komentarzy)

 Dzień Kobiet to święto z długoletnią tradycją. Z tej okazji Centrum Polonii - Ośrodek Kultury Turystyki i Rekreacji w Brniu zorganizował koncert w dniu 5 marca 2017r. Gwiazdami koncertu były Kinga i Anna Gurgul zwyciężczynie rodzinnego program telewizyjnego „Aplauz, Aplauz!”, emitowanego przez stację TVN.

 Podczas koncertu były zaprezentowane między innymi piosenki Majki Jeżowskiej, Alicji Majewskiej oraz „Kolorowy Wiatr” z filmu „Pocahontas”, której polską wersję śpiewała Edyta Górniak. Prezentowane utwory były przeplatane wspomnieniami z programu „Aplauz, Aplauz!” i jego kolejnych etapów. W trakcie przerwy uczestnicy wysłuchali kilku utworów zagranych na akordeonie guzikowym przez Bartka Sowę, który także mimo młodego wieku ma już kilka sukcesów na swoim koncie.

 Po koncercie  życzenia wszystkim Paniom złożył wójt Gminy Olesno Witold Morawiec oraz przedstawiciel słuchaczy dąbrowskiego stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku pan  Ryszard Siepiora, który również podobnie, jak w ubiegłym roku przeczytał swój wiersz specjalnie napisany na tę okazję. Na koniec wszyscy goście zostali zaproszeni na mały poczęstunek.

 Spotkanie z okazji święta Dnia Kobiet w Dworku Konopków miało zaszczyt gościć wiele osób, wśród których byli obecni między innymi dyrektorzy jednostek, członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Dąbrowie Tarnowskiej i stowarzyszenia „Sami Swoi”, a każda z Pań dostała drobny upominek.

 

tl_files/centrum_polonii/galeria/Pod artykuly/Dzien Kobiet 2017/Dzien Kobiet 1 2017.JPG

 

tl_files/centrum_polonii/galeria/Pod artykuly/Dzien Kobiet 2017/Koncert z okazji Dnia Kobiet 3 2017.JPG

 

tl_files/centrum_polonii/galeria/Pod artykuly/Dzien Kobiet 2017/Dzien Kobiet 2 2017.JPG

Więcej zdjęć z tego wydarzenia w Galerii

Wróć Do góry